КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Наш кабінет відрізняється якістю та професіоналізмом надання косметологічних послуг з контурної пластики губ, корекції мімічних і вікових зморшок та біоревіталізації і мезотерапії.

Контурна пластика вважається досить простою процедурою, що не вимагає якоїсь особливої підготовки з боку клієнта. На першому етапі проводиться консультація з лікарем-косметологом, в ході якої з’ясовується мета корекції і способи її досягнення, підбирається філлер, оцінюється ймовірність ускладнень і наявність протипоказань. Взагалі контурна пластика рекомендується пацієнтам різного віку в якості ефективного і малотравматичного способу корекції зовнішності. Результат помітний відразу ж після сеансу і триває близько року.

Не секрет, що саме мімічні зморшки є одним з основних показників вікових змін. Глибокі западини характеризують ділянки, які піддаються найбільшій втраті колагену і природного тонусу. Для усунення цих проблем пропонуємо препарати на основі гіалуронової кислоти – вона сприяє заповненню зморшок, підтримує вологу в шкірі, перешкоджаючи її старінню, абсолютно безпечна, сумісна зі шкірою, не викликає алергічних реакцій і з часом повністю виводиться з організму.

Завдяки досягненням медицини зберігати, або відновлювати свіжий вигляд, навіть в зрілому віці легко. Мезотерапія і біоревіталізація є одними з найпопулярніших та найбільш нешкідливих методів.
Біоревіталізація – це найпопулярніша процедура по омолодженню шкіри тіла. Завдяки їй, тепер можливо досягти зволоження тканин на великій глибині. Вона надає шкірі тонус і відновлює її первинну структуру, тим самим роблячи її знову молодою.
Мезотерапія може бути клінічною або естетичною, ручною або апаратною, з використанням медикаментів і без них. У зв’язку з впливом на організм мезотерапію ділять на: загальну, системну, локо-регіональну і локальну. Її використовують при всіх видах болю і всіх типах запалень. Вона відмінно підходить для лікування всіляких шкірних патологій і хронічних захворювань, а також для імунних захворювань.

Використання в роботі передових технологій дозволить не тільки зупинити, але і повернути процес старіння назад, повернути обличчю природний привабливий вигляд. Приєднуйтесь до нас, адже ми творимо красу з любов’ю!

Slider
Поделиться этой записью