ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Групові заняття – це захопливі і динамічні тренування для тих, хто любить ритмічну музику і потужний заряд енергії. Ходьба, біг, стрибки, танцювальні елементи, вправи на гнучкість – все це входить в комплекс фітнесу. В результаті регулярних занять Ви будете підтримувати тіло в ідеальному тонусі, відчуваючи себе бадьорими і повними сил.

Як і будь-який тренувальний процес групові заняття носять індивідуальний характер. Індивідуальності їм придає, в першу чергу, інструктор. Важливим фактором під час проведення групового заняття виступає здатність і вміння інструктора створювати відповідну атмосферу, тримати темпоритм на протязі всього тренування, володіти ситуацією та вміти контролювати процес. На тренуваннях не потрібно складати, купувати чи придумувати собі програму – все це за Вас виконує інструктор.

В нашому клубі Вас приємно здивує запропонована різноманітність програм: від класичної Степ-аеробіки до ультрасучасного тренування Тай-бо, а також на Вас чекають заняття з Силового класу, Фіт-бол, Фіт-прес, Стретчинг, Калланетика та Фітнес. Розпочніть свої тренування сьогодні, щоб вже завтра бути в прекрасному настрої та чудовій фізичній формі, а наші фіхівці Вам в цьому допоможуть!

Slider
Поделиться этой записью