Бокс

Найбільша перемога– це перемога над самим собою, знайти сили, бажання,можливості для досягнення поставленої мети . Запрошуємо всіх бажаючих на заняття по боксу 🥊 

Протеїнові коктейлі є звичайним доповненням при занятті бодибілдингом.

Спортивне харчування — це особлива група харчових продуктів, що випускається переважно для людей, що ведуть активний спосіб життя та займаються спортом. Спортивне харчування розробляється і виготовляється на основі наукових досліджень у різних галузях, наприклад в таких, як дієтологія і фізіологія, і найчастіше являє собою ретельно підібрані за складом концентровані суміші основних харчових елементів, спеціально оброблених для найкращого засвоєння організмом людини. У порівнянні зі звичайною їжею, на перетравлення якої можуть йти години,

Читать далее

Тяга верхнього блоку за голову

Тяга верхнього блоку за голову – базова вправа, яка практично повністю імітує підтягування. Дана вправа задіює найширші м’язи спини. Тяга блоку за голову зручніша у виконанні в порівнянні з підтягуваннями, а також хороша тим, що дозволяє зрушувати кут тяги в будь-якому напрямку.

«Зовсім неважливо, як ти вдариш, а важливо, як ти тримаєш удар!»Вислов з фільму «Роккі Бальбоа»

У нашому клубі ви можете придбати спортивні рукавички.Саме з ними заняття стануть більш комфортнішими та продуктивнішими.

Бажаємо вам подружитися із спортом, вести здоровий спосіб життя, швидко позбавитися від усіх шкідливих звичок, радіти кожному дню і розвиватися!

Не варто робити необдуманих дій, про які в майбутньому можете пошкодувати. Краще почати мінятися прямо зараз! Адже це так просто — відмовитися від зайвого і такого, що тягне вниз на користь власного благополуччя, розвитку, щастя. А спорт стане вам вірним другом і помічником на цьому нелегкому шляху. 

Еспандер-метелик

Один із різновидів еспандерів , являється , еспандер-метелик — багатофункціональний тренажер для різних груп м’язівТренажер призначений для опрацювання практично всіх груп м’язів: верхньої частини спини, плечового пояса, грудних м’язів,біцепса, сідниць і для м’язів живота.Вправи з еспандером служать відмінним доповненням до будь-яких видів тренувань .Запрошуємо всіх на заняття випробувати ефективність даного тренажеру 🤗 Обіцяємо ви не пошкодуєте .